Menu Zamknij

Targi PGA przeniesione na listopad

Organizatorzy największych targów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej – Poznań Game Arena, poinformowali o zmianie terminu wydarzenia. Co ciekawe, ma się ono odbyć jeszcze w tym roku, a konkretnie w dniach 20–22 listopada. Według zespołu organizującego całe przedsięwzięcie, zmiana ta pozwoli na zwiększenie liczby obecnych wystawców.

Rok temu do Poznania przybyło niemal 80 tysięcy graczy z całego regionu

Niezależnie od tego, kiedy targi się odbędą, będzie to już ich 15. edycja. Pierwsza miała miejsce w 2004 roku, a od tej pory impreza odbywa się co roku (pomijając lata 2010–11). Pochwalić się może także zwiększającą się z roku na rok liczbą odwiedzających – rok temu do Poznania przybyło niemal 80 tysięcy graczy z całego regionu. Jesteśmy ciekawi, jak sytuacja z pandemią wpłynie na tegoroczną frekwencję.

Jeśli sami planujecie się wybrać, zadowoli Was pewnie informacja że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Jeśli jednak z różnych względów jesteście zmuszeni do ich zwrócenia, macie na to czas do 15 września. Do tego dnia należy skontaktować się z platformą sprzedażową ToBilet.pl. Dość frustrujący może być jednak fakt, że organizator na zwrot środków będzie miał aż 180 dni, a to w związku ze zmianą przepisów w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej”. Ma to pomóc przedsiębiorcom w zachowaniu płynności finansowej.

Jeśli zdecydujecie się na pozostanie w domu, to o wszystkich najważniejszych punktach imprezy przeczytacie na naszej witrynie!

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Pingback:PGA przełożone na przyszły rok. Dowiedz się, co zrobić ze swoim biletem – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.