Menu Zamknij

Nadchodzi next-genowa edycja Wiedźmina 3

CD Projekt Red zapowiedział że w Dziki Gon zagramy na konsolach nowej generacji! I nie chodzi tu o żadną wsteczną kompatybilność, która kuszą nas zarówno Microsoft jak i Sony (chociaż jej szczegóły wciąż są nam nieznane). Hit REDów doczeka się całkowicie nowej wersji, która ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X, jak i na pecety oraz PS4 i Xboxa One.

Nowa wersja Wiedźmina 3 usprawni czasy ładowania oraz korzystać będzie z technologii śledzenia promieni

Będzie to oczywiście edycja kompletna, zawierająca obydwa dodatki: Serce z Kamienia oraz Krew i Wino, jak i całą zawartość dodatkową wydaną na przestrzeni lat. Deweloperzy kuszą graczy także usprawnieniami wizualnymi i technicznymi. W zapowiedzi przeczytać możemy że nowa wersja Wiedźmina 3 korzystać będzie z technologii śledzenia promieni, która pozwoli nam powrócić między innymi do objętej wojną Redanii w zupełnie nowym, fotorealistycznym wymiarze (przynajmniej w teorii). Twórcy zapowiedzieli też szybsze czasy ładowania, abyśmy tym wszystkim mogli cieszyć się bez uciążliwych przerw.

Co ciekawe, posiadacze obecnej wersji gry na PC, Xboxa One oraz PS4 otrzymają nowe wydanie całkowicie za darmo – w postaci aktualizacji. Nie jest to pierwszy raz gdy spotykamy się ze znakomitym traktowaniem graczy ze strony polskiego studia. W zapowiedzi nie było jednak mowy o grze na Nintendo Switch. Możliwe, że ta wersja wcale nie doczeka się żadnych usprawnień. Zgadywać jednak można, że temat powróci gdy wyjdzie usprawniona, szybsza edycja konsoli – Nintendo Switch Pro, czy też Switch 4k, który według niektórych źródeł ma się ukazać w przyszłym roku, aby uniknąć konkurencji z PS5 oraz Xboxem Series X.

Na informacje odnośnie daty premiery oraz ceny next-genowego Wiedźmina 3 przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.