Menu Zamknij

Multiplayer Cyberpunka 2077 doczeka się „nieagresywnych” mikropłatności

Do narodzin najmłodszego dziecka CD Projektu coraz bliżej! Premiera już 19 listopada, a producenci zdradzają coraz to nowe szczegóły.

Podczas ostatniej konferencji z okazji sprawozdania finansowego Adam Kiciński odpowiadał na pytanie dotyczące obecności mikropłatności w trybie multiplayer. Ukazać się on ma najprędzej w 2022 roku, lecz z perspektywy inwestorów jest to dość istotny temat, dlatego też pojawia się on jeszcze przed premierą trybu dla jednego gracza. Odpowiedział on następująco:

Cóż, nigdy nie jesteśmy agresywni w stosunku do naszych fanów! Traktujemy ich uczciwie i po przyjacielsku. Więc oczywiście że nie będziemy agresywnie, lecz możecie spodziewać się wspaniałych rzeczy możliwych do nabycia. Naszym celem jest zaprojektowanie monetyzacji w taki sposób, aby ludzie z radością wydawali pieniądze. Nie próbuję być cyniczny albo coś ukryć, chodzi tu o stworzenie czegoś wartościowego. Sprawa ma się tak samo z naszymi produkcjami dla jednego gracza – chcemy, aby gracze byli szczęśliwi gdy wydają pieniądze na nasze produkty. To samo tyczy się mikropłatności. Oczywiście możecie się ich spodziewać, a co więcej Cyberpunk jest wspaniałym światem do sprzedawania rzeczy, lecz nie będą one agresywne – nie zniechęcą graczy, lecz ich ucieszą. Taki przynajmniej jest nasz cel.

Jak widzimy po załączonym cytacie, studio CD Projekt ma zamiar pozostać ulubieńcem graczy na całym świecie przez następne lata. Czas pokaże, jak to wyjdzie, lecz my jesteśmy dobrej myśli.

Podczas konferencji odpowiadali także na inne pytania. Uspokoili na przykład dziennikarzy przekazując że premiera w ustalonym terminie nie jest zagrożona. Potwierdzili także że gra ukaże się na konsole następnej generacji.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.