Menu Zamknij

Xbox Series X/S zakupicie w abonamencie razem z Game Passem także w Polsce!

Obecny tydzień zdecydowanie należy do Microsoftu. Dopiero co oficjalnie dowiedzieliśmy się o istnieniu Series S, a dzisiaj wiemy już o nowych konsolach prawie wszystko!

No to po kolei. Obydwie wersje nabyć będzie można zarówno w tradycyjny sposób (Series S za 1349zł, Series X za 2249zł), jak i w ramach dwuletniego abonamentu Xbox All Access obejmującego nie tylko samą maszynę, lecz także dostęp do ogromnej biblioteki gier w ramach Game Passa. Miesięczny koszt wyniesie 25/35 dolarów zależnie od wybranej konsoli. W Polsce będzie to 99zł za edycję z Series S, natomiast ceny abonamentu z Series X jeszcze nie znamy. Tak czy inaczej łączny koszt będzie niższy niż gdybyśmy kupowali osobno konsolę i osobno dwuletni abonament na Game Passa. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Newsa zaktualizujemy jak tylko poznamy cenę Xbox All Access z Xboxem Series X – jest to właściwie jedyny brakujący element układanki.

Premiera konsol będzie miała miejsce 10 listopada, natomiast zamówienia przedpremierowe składać będzie można już od 22 września.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.