Menu Zamknij

Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 5. Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Spider-Man: Miles Morales trafi na Playstation 5 w dniu premiery konsoli. Gra została zapowiedziana już wcześniej, ale podczas dzisiejszego pokazu został nam zaprezentowany zwiastun, który prezentuje czystą rozgrywkę.

Na zaprezentowanym materiale zostaliśmy rzuceni w sam wir akcji i mogliśmy zobaczyć walkę z nowymi przeciwnikami oraz kilka efektownych sekwencji, które pokazują możliwości gry. Poznaliśmy też nowe moce bohatera, które powiązane są z panowaniem nad elektrycznością. Nadal głównym orężem bohatera jest pajęcza sieć, z którą Spider-Man radzi sobie najlepiej. Nowością jest możliwość chwilowego zniknięcia, co wprawia przeciwników w konsternację i pozwala zaskoczyć przeciwników w trakcie walki.

Insomniac Games potwierdza, że w grze nie zabraknie widowiskowych momentów i nie będzie miejsca na nudę. Gra wykorzysta pełen potencjał drzemiący w konsoli Playstation 5. Gra zadziała na PS5 w 60 klatkach na sekundę, ale niestety nie doświadczymy tego w rozdzielczości 4K. Tytuł wykorzysta jednak technologię HDR, by wszystkie elementy podczas rozgrywki wydawały się jak najbardziej zgodne z rzeczywistością.

Osoby, które zdecydują się na zakup Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition za darmo otrzymają dostęp do Spider-Man: Remastered, czyli hitu z PS4, przystosowanego do nowej konsoli. Ponadto w Spider-Man: Miles Morales zagramy też na Playstation 4.

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Pingback:Spider-Man: Miles Morales na premierowym zwiastunie! – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.