Menu Zamknij

Alfa Call of Duty: Black Ops Cold War wielkim sukcesem. Szykujcie się na betę!

Wersja alfa Call of Duty: Black Ops Cold War udostępniona graczom na Playstation 4 okazała się wielkim sukcesem. Tytuł cieszył się największym testowym zainteresowaniem na PS4 w historii serii. Twórcy zapraszają teraz na dwutygodniową betę, która odbędzie się już na początku października.

Treyarch może być zadowolony z frekwencji jaką cieszyła się alfa najnowszego Call Of Duty. Żadna z wcześniejszych testowych części serii nie przyciągnęła przed ekrany takiej ilości graczy jak Cold War. W związku z dużym zainteresowaniem, twórcy postanowili udostępnić betę dla szerszego grona graczy.

Premiera Cold War już w listopadzie, a twórcy chcą dostarczyć produkt pozbawiony błędów, więc nadchodząca beta nikogo nie może dziwić. Twórcy zapowiadają dwa tygodnie zmagań. Najpierw zagrają gracze na Playstation 4. W pierwszym tygodniu zmagań dostęp otrzymają tylko oni, a beta w drugim tygodniu udostępniona zostanie także na Xbox One oraz PC. Zapoznajcie się z pełnym harmonogramem.

1 tydzień testów — PlayStation 4 Exclusive

Early Access: od 8.10
Otwarta beta: od 10.10
Koniec testów: 12.10

2 tydzień testów — Beta na PS4, Xbox One i PC

Early Access na Xbox & PC (otwarta beta PS4): od 15.10
Otwarta beta: od 17.10
Koniec testów: 19.10

Dajcie znać w komentarzach czy zamierzacie przetestować Cold War i czy planujecie jego zakup w dniu premiery, która już 19 listopada.

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Pingback:Użytkownicy PS4 zagrają w betę Call of Duty: Black Ops Cold War już w ten weekend! – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.