Menu Zamknij

Apple TV zadebiutuje na konsolach Xbox! Dedykowana aplikacja już wkrótce

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla posiadaczy Xbox’a. Już niedługo na konsolach Microsoftu zadebiutuje dedykowana aplikacja Apple TV. Aplikacja jest już w fazie testów i wkrótce powinna zostać udostępniona użytkownikom.

Dedykowana aplikacja Apple TV na zewnętrznych urządzeniach to rzadkość. Dostęp do oficjalnej aplikacji serwisu streamingowego Apple mają użytkownicy produktów z nadgryzionym jabłkiem oraz niektóre modele telewizorów. Jednak liczba modeli zawierających aplikację wciąż jest zbyt mała, by każdy mógł cieszyć się dostępem do serwisu.  Jest to z całą pewnością uciążliwe dla tych, którzy nie posiadają takich urządzeń, a chcieliby konsumować dostępne tam treści. Do tej pory jedynym rozwiązaniem pozostawała przeglądarka internetowa, na której odtwarzanie treści z Apple TV nie było najwygodniejsze. Już niedługo to się zmieni, ponieważ oficjalna aplikacja pojawi się na konsolach Xbox.

Dzięki temu każdy posiadacz konsoli Microsoftu będzie mógł cieszyć się dostępem do materiałów zawartych na platformie, gdy wykupi jego subskrypcję. Teraz oglądanie filmów i seriali od Apple stanie się tak wygodne jak korzystanie z Netflix’a czy HBO GO.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.