Menu Zamknij

Immortals: Fenyx Rising z mikropłatnościami

Jak informowaliśmy we wrześniu Ubisoft przygotowuje dla nas zupełnie nową markę – Immortals: Fenyx Rising. Teraz okazuje się, że produkcja to nie uniknie mikropłatności, tak zresztą lubianych przez swoich producentów.

Skąd o tym wiemy? No przecież nie od przedstawicieli Ubisoftu – ci zapewne woleliby aby przed premierą nie pisało się zbyt wiele o niezbyt szanowanym przez graczy systemie mikropłatności. To australijska organizacja zajmująca się klasyfikowaniem dzieł multimedialnych do poszczególnych kategorii wiekowych zapisała na stronie Immortals możliwość zakupów w grze.

Czego możemy się spodziewać? Cóż, to tylko domysły, a jednak coś nam podpowiada że zakupić będziemy mogli prześliczne ubrania dla naszych postaci, bronie świecące wszystkimi kolorami tęczy, a także boostery przyspieszające tempo zdobywanie punktów doświadczenia. Albo czegoś w tym rodzaju.

A Wy czekacie na premierę Immortals? Sam przyznam, że z zaciekawieniem wypatruję premiery każdego tytuły nie będącego sequelem, tudzież n-tą częścią jakiejś serii. A co do mikropłatności, to z jakich korzystacie? Kupujecie jedynie oszczędzacze czasu, czy może jednak lubicie przyodziać własne postacie w najbardziej ekstrawaganckie pancerze? Dajcie znać!

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Dawid

    Dziękuję za informację, wycofuję pre order za 400 zł Złotej Edycji, w głowie się nie mieści żeby za takie pieniądze były zakupy w grze, jak w darmowej na telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.