Menu Zamknij

W Super Smash Bros. Ultimate wybuchnąć w twarz będzie mógł nam Creeper

Super Smash Bros. to jedna z najpopularniejszych bijatyk. Równocześnie jest produkcją dość unikalną, albowiem zagramy w niej postaciami z najróżniejszych innych tytułów publikowanych przez Nintendo, a także tymi ze stajni pozostałych wydawców. W wersji Ultimate jest ich ponad 80, a niedługo dołączą następni!

Jak twierdzi Daniel Kaplan, były pracownik Mojanga, a obecnie studia Coffee Stain odpowiedzialnego za Symulator Kozy, rozmowy na temat wprowadzenia bohaterów Minecrafta do świata Smash Bros zaczęły się już co najmniej 5 lat temu! Microsoft i Nintendo mieli pewnie zatem wiele do ustalenia, dla graczy liczy się jednak efekt.

A ten powinien być naprawdę smakowity. Jak możemy zobaczyć na załączonym materiale wideo, do bijatyki wprowadzone zostaną nie tylko nowe postacie, ale także mechaniki znane z produkcji Mojanga. Będziemy mogli stawiać na mapach różnorodne sześcienne bloki – grodzące, wybuchające, elektryczne i wiele innych. Kolaboracja Minecrafta i Smash Bros oznacza także nowe wyzwania rzucane przez przeciwników takich jak chociażby znienawidzony Creeper. Jesteśmy przekonani, że kreatywność graczy zostanie pobudzona do granic możliwości.

Mieliście już okazję zagrać w hit Nintendo? A może świata nie widzicie poza wyrywaniem sobie nawzajem kręgosłupów w Mortal Kombat? Dajcie znać jakie mechaniki bijatyk najbardziej Wam odpowiadają!

Źródło grafiki

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.