Menu Zamknij

Ghost Of Tsushima: Legends nadchodzi! Wielka aktualizacja już w październiku

Oczekiwanie dobiegło końca. Wielka aktualizacja Ghost of Tsushima: Legends zadebiutuje już w październiku. Sony zapowiedziało premierę DLC, które przyniesie masę nowości do tegorocznego hitu Sucker Punch. Wszyscy posiadacze gry już 16 października otrzymają dostęp do kooperacyjnych misji oraz trybu Nowa Gra+, który był wyczekiwany przez sympatyków tytułu.

Aktualizacja gry będzie darmowa dla każdego posiadacza Ghost of Tshushima. Sucker Punch postanowiło przygotować dodatkowe tryby dla największych fanów produkcji. Gracze spróbują swoich sił w kooperacyjnych misjach, w których uczestniczyć mogą nawet 4 osoby. Ponadto rozbudowany zostanie tryb fabularny, który zaoferuje nowe misje i pozwoli na dalszy rozwój postaci.

Pierwsza wzmianka o Ghost of Tshushima: Legends pojawiła się tuż po premierze gry. Na początku sierpnia dostaliśmy informację, że twórcy szykują coś dużego. Po tym co zobaczyliśmy, nie możemy czuć się rozczarowani. W grze pojawi się kilka kooperacyjnych wariantów zabawy. Każdy gracz będzie mógł zapoznać się z dwuosobowymi misjami fabularnymi, czteroosobowym trybem przetrwania oraz „Raidami”, które będą publikowane w kolejnych tygodniach od premiery dodatku.

Gra zostanie zaktualizowana do wersji 1.1, a dzięki niej w mieście pojawi się nowa postać o imieniu Gyozen, który słynie z opowiadania historii i pozwoli na rozpoczęcie rozgrywki. W trybie kooperacyjnym do wyboru otrzymamy 4 klasy postaci, a kolejne będziemy odblokowywać wraz z postępami w grze. Do wyboru będą Samuraj, Łowca, Ronin oraz Zabójca. Każda z postaci oferuje inne podejście do rozgrywki i każdy będzie mógł wybrać tę, która jest najbliższa jego stylowi gry.

Opowieści pozwolą zdobyć informację na temat samej Tsushimy, dzięki czemu dowiemy się tego, co tak naprawdę dzieje się na wyspie. Gracze będą mogli odblokować nowy poziom trudności, który został przygotowany dla prawdziwych śmiałków. Przetrwanie to walki z kolejnymi falami przeciwników do, których pokonania będzie trzeba używać specjalnych „błogosławieństw”. „Raidy” to kooperacyjne wzywanie, na które składa się trzyczęściowa przygoda. Kluczem do ich powodzenia będzie dobra komunikacja oraz idealna współpraca graczy, ponieważ to najtrudniejsze wyzwania jakie pojawią się w grze.

Tryb Nowa Gra+ umożliwi powtórzenie oryginalnej przygody, ale na nowych warunkach. Pojawi się nowy wierzchowiec, który będzie towarzyszył bohaterowi podczas eksploracji wyspy. Otrzymamy też możliwość odblokowania kolejnych umiejętności i ulepszeń, których nie udało się nam rozwinąć przy pierwszym podejściu. W grze pojawią się nowe kosmetyczne elementy wyposażenia, ale ich zdobycie będzie możliwe jedynie podczas rozgrywki. Nie kupimy ich w ramach dodatkowych mikrotransakcji.

W związku z premierą DLC, w grze pojawią się także nowe trofea, które będą powiązane z nowymi trybami rozgrywki. Nie będzie trzeba ich jednak wykonać, by zdobyć platynę w grze. Twórcy wprowadzą też kilka usprawnień w kampanii, by wyeliminować pojawiające się do tej pory błędy.

Dajcie znać w komentarzu czy zamierzacie powrócić do Tsushimy?

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.