Menu Zamknij

Duże zmiany w systemie trofeów na Playstation. Znamy szczegóły

System trofeów na Playstation czekają duże zmiany. Nowości pojawią się już jutro, a profile graczy zostaną odpowiednio zmienione. Nowy system trofeów zostanie wdrożony na Playstation 4 oraz na Playstation 5 w dniu jej premiery.

Zmiana w systemie trofeów dotyczyć będzie poziomu profilu konta na Playstation, którego maksymalna wartość wynosiła do tej pory 100. Teraz gracze będą mogli osiągnąć nawet 1000 poziom. Zabieg ten ma na celu mobilizację graczy do częstszych awansów, które mają być bardziej angażujące. Cały system zostanie odpowiednio zoptymalizowany, by gracze poczuli, że awansowanie na kolejne poziomy ma sens, a nasze osiągnięcia zostaną dzięki temu bardziej wyeksponowane.

Zmiany nie ominą też samych trofeów, które doczekają się nowego przelicznika punktów. Każdy pucharek będzie miał przypisaną pewną wartość, a dzięki temu awansowanie na kolejne poziomy stanie się przyjemniejsze i będzie bardziej satysfakcjonujące. Ponadto trofea zmienią też swoje ikony, a oznaczenia „Trophy Levels” wzrosną z dotychczasowych czterech do dziewięciu rodzajów na Playstation 5. Poniżej grafika prezentująca wszystkie nowe oznaczenia.

Dajcie znać w komentarzach jakie poziomy udało Wam się osiągnąć po wprowadzeniu zmian.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/07/upcoming-trophy-levelling-changes-detailed/

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Pingback:Trofea na Playstation 5 zostaną rozbudowane. Pojawią się nagrody dla graczy – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.