Menu Zamknij

Mafia: Edycja Ostateczna z nową zawartością. Tryb Noir i nowe opcje interfejsu

Mafia: Edycja Ostateczna niespełna miesiąc po premierze otrzymała pierwszą aktualizację. W grze pojawi się tryb Noir oraz nowe opcje personalizacji interfejsu, które urozmaicą rozgrywkę i sprawią, że ponownie wrócimy do gangsterskiej historii.

Deweloperzy z Hangar 13 potwierdzili, że do gry zawitają nowe opcje personalizacji interfejsu użytkownika oraz tryb Noir, który zaoferuje iście filmowe rozwiązanie, pozwalające na ukończenie wątku fabularnego w czarno-białych barwach.

Aktualizacja naprawi też najczęściej występujące błędy w grze, zgłaszane przez graczy. Nowa zawartość pojawiła się już na wszystkich platformach, na których tytuł jest dostępny, czyli Playstation 4, Xbox One oraz PC. 

Aktualizacja zawiera:

Opcje personalizacji interfejsu

Nowe opcje pozwolą dostosować interfejs w grze – na przykład jeśli chcesz widzieć mniej podpowiedzi podczas odkrywania miasta Lost Heaven lub robisz zrzut ekranu świetnego momentu:

  • Włącz lub wyłącz znacznik głównego celu.
  • Włącz lub wyłącz znaczniki wrogów na minimapie w ustawieniach wszystkich poziomów trudności. (Wcześniej znaczniki wrogów nie dotyczyły trybu klasycznego).
  • Włącz lub wyłącz opcje nawigowania takie jak szczegółowe instrukcje czy GPS minimapy.
  • Włącz nowy tryb minimalistycznego interfejsu, aby podczas gry ukryć elementy takie jak minimapa, prędkościomierz czy teksty związane z celem zadania.

Tryb Noir

Włącz tryb Noir, aby cieszyć się grą Mafia: Edycja Ostateczna oraz przerywnikami w starym czarno-białym stylu. Tryb Noir można przełączać na ekranie opcji gry.

Jazda swobodna

Poza wyścigami możesz prowadzić w trybie jazdy swobodnej. Zależnie od pojazdu i trasy, możesz wtedy odkryć nowe elementy rozgrywki, które dodaliśmy do tego trybu. Szczegóły odkryjecie sami, tymczasem życzymy powo-żenia w Lost Heaven.

Twórcy gry rozwiązali również następujące błędy, związane z takimi aspektami gry jak:

  • Problem uniemożliwiający odblokowywanie właściwych pojazdów w garażu po ukończeniu opcjonalnych zadań od Lucasa Bertonego. Gracze, którzy ukończyli te zadania przy następnym uruchomieniu gry znajdą właściwe pojazdy w garażu.
  • Zgłoszony problem podczas zadania The Saint and The Sinner, przez który nie zawsze uruchamiała się specjalna animacja zabójstwa.
  • Zgłoszony problem, który sprawiał, że niektóre z przerywników filmowych wyświetlały czasami czarny ekran.

Źródło: https://mafiagame.com/pl-PL/news/mafia-definitive-edition-update-new-features/

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.