Menu Zamknij

Nowa postać w Mortal Kombat 11 Ultimate rzuci was na kolana!

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 trailer

Jedna z najpopularniejszych bijatyk w historii gier doczeka się kolejnej aktualizacji – Kombat Pack 2. Wprowadza ona trzy nowe grywalne postaci, z których dwie są nam doskonale znane i lubiane, a ta ostatnia jest wielką, niespodziewaną gratką.

Zdecydowanie największe wrażenie Mortal Kombat robi w ruchu. Zapoznajcie się więc z poniższym trailerem, bo warto!

Tak, nie przewidziało się Wam nic – John Rambo wkracza do świata Mortal Kombat! Co więcej, nie macie także omamów słuchowych – głos podkłada mu nie kto inny a sam Sylvester Stallone! Takiej ikony popkultury nikt się chyba nie spodziewał.

Będzie nam także dane ponownie zagrać Mileeną oraz Rainem. Ta informacja najbardziej przypadła mi do gustu, ponieważ pożerająca swoich przeciwników wojowniczka we fiolecie jest moją ulubioną postacią w poprzednich częściach gry.

Z trailera dowiadujemy się także o usprawnieniach czekających graczy na PS5 oraz Xboxie Series X. Są to między innymi skrócone czasy ładowania oraz udoskonalenia grafiki.

To jak, która z postaci w nowym dodatku zrobiła na Was największe wrażenie? Zagrać nimi będziecie mieli okazję już 17 listopada!

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.