Menu Zamknij

Xbox Series X potrafi odpalić Assassin’s Creed Unity w stałych 60fpsach!

Assassin's Creed Unity slashing

Assassin’s Creed Unity co prawda miało swoją premierę w 2014 roku, jednak od tego czasu pozostaje niezwykle popularnym testem sprawności pecetów i konsol. Nawet do działania w około 30 klatkach potrzebuje potężnego procesora jak i karty graficznej. Nowy Xbox jako pierwsza konsola nie ma żadnych problemów nawet z 60 klatkami na sekundę!

W czasie opublikowania AC Unity zawiodło wielu graczy swoją płynnością, a raczej jej brakiem. Produkcja robiła wrażenie tym, jak wyglądała, ale w ruchu nie sprawdzała się najlepiej. Gdy wbiegaliśmy w tłum, procesory nie nadążały generować zachowań wszystkich postaci na ekranie. W zamkniętych przestrzeniach karty graficzne miały wielkie problemy z dynamicznym oświetleniem i cieniami. Ogólnie rzecz biorąc, gra w Unity na konsolach które wtedy były nową generacją nie sprawiała wrażenie rzeczywiście nowej jakości zabawy.

Teraz jednak, jeśli tylko macie gdzieś ciągle oryginalną płytę z Unity (ta wersja w przeciwieństwie do innych nie blokuje klatek na 30 na sekundę), odpalić będziecie mogli je w płynnych 60 klatkach na sekundę. Popatrzcie tylko na poniższy materiał wideo!

Osobiście bardzo ciekawy jestem, jak prezentować się będą gry obecnej generacji na nowych konsolach. A Wy, wiecie już jakie tytuły odpalicie najpierw, celem stestowania ich w, miejmy nadzieje, rewolucyjnie lepszych warunkach? Dajcie znać w komentarzach!

źródło grafiki

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.