Menu Zamknij

Worms Rumble zadebiutuje jeszcze w tym roku. Otwarta beta już wkrótce

Premiera Worms Rumble odbędzie się jeszcze w tym roku. Wcześniej jednak pojawi się otwarta beta podczas której każdy zainteresowany będzie mógł przetestować produkcję.

Worms Rumble to najnowsza część kultowej już serii o walczących ze sobą robalach. Najnowsza część Wormsów ma przynieść rewolucję w rozgrywce i stawia na duże, sieciowe zmagania. Gra zadebiutuje na PS4, PS5 oraz PC, a jej premiera odbędzie się już 1 grudnia 2020.

Twórcy gry z Team17 jakiś czas temu zapowiedzieli, że seria zostanie odświeżona. Tym razem zabraknie starć podzielonych na tury, a bitwy pomiędzy robalami odbywać się będą w czasie rzeczywistym. Fakt ten nie został dobrze przyjęty przez fanów serii, a zapowiedź tytułu spotkała się z licznymi negatywnymi opiniami. W celu przekonania graczy do zmiany zdania, twórcy gry zapraszają na otwartą betę, która odbędzie się w dniach od 6 do 8 listopada. Beta pojawi się na Playstation 4, a udział w niej wezmą gracze, którzy mają aktywną subskrypcję Playstation Plus.

Podczas bety przetestujemy 3 tryby, a jednym z nich ma być specjalna wersja Battle Royal. Zmagania odbędą się na jednej mapie, a do dyspozycji graczy będzie także jedna lokalizacja treningowa. Ponadto gracze otrzymają dostęp do pełnego arsenału broni oraz specjalnych narzędzi jakimi będa Jetpack oraz Grapple Gun.

Nadchodząca beta to jedyna okazja, by zapoznać się z tytułem przed jego premierą. Warto przypomnieć, że gra zaoferuje cross-platformową rozgrywkę w jakości 4K. Poniżej zapoznacie się z najnowszym zwiastunem produkcji, który jednocześnie ogłasza datę premiery oraz zaprasza do bety.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/08/worms-rumble-rolls-to-ps5-ps4-december-1-open-beta-runs-november-6-8/

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.