Menu Zamknij

Poznajemy przeciwników z Watch Dogs: Legion na nowych materiałach wideo!

Watch Dogs Legion

Ubisoft ma zdecydowanie pracowitą końcówkę roku. Skupiają się jednocześnie na nowym Assassinie, świeżej marce Immortals, a także kolejnej części Watch Dogs. Dzisiaj mamy okazję zapoznać się ze zwiastunem, który to ma nas zachęcić do odebrania Londynu z rąk brutalnych sił paramilitarnych oraz parszywych gangsterów! A jest z kim walczyć!

Nowy trailer przekonuje nas do rewolucyjnej funkcjonalności Legionu. Otóż w grze mamy możliwość zrekrutowania, a co zatem idzie przejęcia bezpośredniej kontroli nad każdym z napotkanych londyńczyków. Nie mamy niestety informacji, czy developerzy przy wybieraniu tytułu gry kierowali się tekstem z twórczości Słonia. Ryje świń nieodzownie towarzyszące materiałom reklamowym nowej produkcji pozwalają jednak nam na domysły o animalistycznych zainteresowaniach producentów.

Ja jestem legion

I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność


Słoń – Legion

Przeciwnicy

Dobrze już, dobrze, żarty na bok. W Legionie przyjdzie nam zmierzyć się nie z jednym, a z wieloma zdolnymi przeciwnikami. Wszyscy mają swoich popleczników, zadanie więc nie będzie proste. Wyróżniamy następujących przywódców niebezpiecznych frakcji:

Zero Day – anonimowy wielbiciel wybuchów mający na celu zniszczenie całego Londynu w imię większego dobra.

Nigel Cass – dowódca profesjonalnej grupy paramilitarnej Albion, która zatrudniona została przez władze miasta do zażegnania niebezpieczeństwa spowodowanego przez m.in. Zero Day’a. Nigel jest bezwzględnym okrutnikiem z fiołem na punkcie całkowitej kontroli, którą chce osiągnąć poprzez np. rozmieszczenie w całym Londynie kamer szpiegowskich.

Mary Kelley – dowódczyni Klanu Kelley, najgroźniejszego gangu w mieście. Znana jako Krwawa Mary. Na przydomek zasłużyła sobie doświadczeniem w praniu brudnych pieniędzy, opychaniu narkotyków, ale także w porwaniach mających na celu handel ludźmi i ich organami. Aby produkt szczególnie nie wierzgał, Mary instaluje w nim urządzenie śledzące z funkcją powodowania paraliżu. Prawda, że urocza?

Skye Larsen – CEO technologicznego giganta Broca Tech. Opracowała sposób na wgranie całej sieci neurologicznej ofiary do systemu komputerowego. Pozwala jej to na więzienie i kontrolę nad schwytanym. Brzmi jak pomysł z Black Mirror, brrr!

Postacie wymienione wyżej możecie poznać z wyglądu na materiale wideo:

…słyszycie? To nadchodząca rewolucja! Kiedy zamierzacie stanąć na jej czele? Watch Dogs: Legion w Polsce wychodzi 29 października na Xboxa One, PS4 i pecety. Na konsole nowej generacji trafi tuż po ich premierach!

Źródło obrazu: Watch Dogs: Legion

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.