Menu Zamknij

A jednak premiera Cyberpunka 2077 znowu przesunięta!

Nie tak dawno informowaliśmy o zakończeniu prac nad premierową wersją Cyberpunka 2077. Wydawało się, że sprawa jest zamknięta, data premiery przyklepana, że już nic nie pójdzie nie po naszej myśli. Dzisiaj jednak zarząd CD Projekt Red opublikował komunikat, w którym przeczytać możemy o opóźnieniu premiery gry.

21 dni – o tyle dłużej przyjdzie nam na nią poczekać. Nowa data premier – 10 grudnia.

Dlaczego tak się stało?

W komunikacie czytamy, że chodzi głównie o kontrolę jakości wszystkich wersji gry. A jest ich aż 9 – konsole obecnej i następnej generacji, pecety, systemy streamingowe. Nie chce się nam wierzyć, że te 21 dni pozwoli developerom na wyeliminowanie z produkcji wszystkich błędów. Co więcej, decyzja o przesunięciu premiery pomimo zapewnianiu o tym, że pozostanie ona taka jaka była, wydaje się dość chaotyczna. Świadczyć to może o tym, że błędów w grze jest obecnie więcej, niż CD Projekt chciałby się przyznać. Przeczytajcie zresztą sami.

Cyberpunk2077 przesunięty

Krótkie przeprosiny, skąpe wyjaśnienie, wielkie rozczarowanie tych, którzy np. już pobrali urlopy na premierę (wiem, że tu jesteście).

Ciekawe, jak taki rozwój wydarzeń wpłynie na przewidywania analityków, którzy wieszczą ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy w pierwszy roku. No i na ceny akcji spółki, które według giełdowych specjalistów już teraz są dość mocno przecenione.

Osobiście mam szczerą nadzieją, że po raz ostatni piszę newsa o przesunięciu premiery Cyberpunka, i że przynajmniej będzie nam dane w niego zagrać na święta. Trzymajcie się ciepło!

źródło grafiki: materiały prasowe; twitter @CyberpunkGame

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Pingback:Cyberpunk 2077 – ku przestrodze samurajom – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.