Menu Zamknij

Chernobylite pojawi się na konsolach! Zagramy na dwóch generacjach

Chernobylite pojawi się konsolach, a gra od razu trafi na dwie generacje. The Farm 51 potwierdziło premierę konsolowego wydania swojego najnowszego tytułu. Możemy liczyć na pełnoprawne wydanie, w którym pojawią się nowości i liczne usprawnienia.

Chernobylite to gra z gatunku survival horror stworzona przez polskie studio, która na ten moment dostępna jest ramach Wczesnego Dostępu na PC. Twórcy gry nadal rozwijają i udoskonalają swoja produkcję. Już w przyszłym roku gra pojawi się na Playstation 5 i Xbox Series X/S. Ponadto gra zagości też na Playstation 4 i Xbox One.

Sukces jaki odniosła gra do tej pory sprawił, że jej twórcy chcą dotrzeć z nią do szerszego grona graczy. W związku z tym The Farm 51 nawiązało współpracę z All In! Games, którzy zajmą się jej wydaniem i dystrybucją. Dzięki temu gra zostanie profesjonalnie przetłumaczona na wiele języków, a każdy gracz będzie mógł zdecydować jak woli jej doświadczyć.

Gra oferuje nieliniową fabułę oraz realnie odwzorowane lokalizacje z Czarnobyla, gdzie toczy się jej akcja. Patch, który został ostatnio udostępniony wprowadził do gry dwa nowe zadania, dwa poziomy, nowe bronie i lokacje do odkrycia. Twórcy usprawnili też działanie SI.

Poniżej najnowszy zwiastun gry – zapowiadający premierę jej premierę na konsolach.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.