Menu Zamknij

Wyciekły nowe gry Cryteku! Crysis Next nadciąga!

Crytek obecnie pracuje nad nowymi grami, z których kilka może okazać się dużymi tytułami. W planach firmy jest wydanie nowej gry z serii Crysis oraz odświeżonych wersji Crysis 2 i Crysis 3.

Niedawno odbyła się premiera Crysis Remastered, która okazała się sporym rozczarowaniem nawet pomimo przesuniętej premiery na dopracowanie tytułu. Oryginalny Crysis był grą kultową, która wyprzedzała swoje czasy pod względem oprawy graficznej. Crysis Remastered nie okazał się takim sukcesem jak jego pierowzór. Marka miała duży potencjał, ale nie został on odpowiednio wykorzystany przez jej twórców. Być może naprawią oni swoje błędy przy odnowionych wersjach kolejnych części serii, które mają być w planach wydawniczych marki. Gdy wszystkie części zadebiutują na rynku – wydana zostanie pełna trylogia. Ponadto Crytek opracowuje nowy tytuł związany ze światem Crysis.

Pojawiające się doniesienia sugerują, że ma nim być Crysis Next, który wyciekł do sieci. To gra z gatunku Battle Royal, która ma zaoferować rozgrywkę dla setek graczy. Informacje o tytule pojawiły się na oficjalnej stronie studia. Tytuł zaoferuje personalizację żołnierzy, którzy skorzystają z usprawnień specjalnych kombinezonów. Jeśli informację okażą się prawdą, to w najbliższym czasie możemy spodziewać się trzech gier z tego uniwersum. Daty premier prawdopodbnie nie są już aktualne z powodu opóźnień związanych z Crysis Remastered.

W sieci pojawiły się także oferty pracy w studiu. Zawierają one informację na temat takich tytułów jak: Crysis VR, Hunt Mobile, Ryse Next czy Robinson 2. Twórcy gry nie potwierdzają doniesień, ale być może zaistaniała sytuacja zmusi ich do tego. Zagralibyście w nowe gry ze świata Crysis?

Źródło

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.