Menu Zamknij

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące kampanii fabularnej Call of Duty: Black Ops Cold War!

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące kampanii fabularnej w Call of Duty: Black Ops Cold War. Do tej pory o fabule nie wiedzieliśmy zbyt wiele, ale Raven Software postanowiło podzielić się kilkoma konkretnymi informacjami.

Z wpisu twórców gry dowiedzieliśmy się, że Cold War będzie kontynuacją oryginalnego Call of Duty: Black Ops, które również rozgrywało się w czasach Zimnej Wojny. W trakcie rozgrywania kampanii przeniesiemy się do Amsterdamu. W stolicy Holandii (Niderlandów) odbywa się kryzys irańskich zakładników. Gra przeniesie nas też do wietnamskiej dżungli oraz siedziby KGB w czasie panowania ZSRR. Lokacje będą zróżnicowane, a na każdej z nich naszym zadaniem będzie wyeliminowanie potencjalnego zagrożenia. 

Głównym bohaterem części fabularnej będzie Mason – jeden z żołnierzy, którego zadaniem będzie wytropienie radzieckiego szpiega o pseudonimie „Perseusz”. W trakcie gry przejmiemy dowodzenie również nad innymi bohaterami. Jednym z nich ma być agent CIA, któremu udało się przeniknąć do szeregów KGB i działa tam pod przykrywką. Gdy przejmiemy nad nim kontrolę trzeba zachować szczególną ostrożność, ponieważ złe decyzje mogą doprowadzić do zdemaskowania go, a w konsekwencji do jego śmierci. 

W sieci wylądowały też krótkie klipy promujące kampanię. Przedstawiają one lokacje do których trafimy. Przypominamy, że premiera Call of Duty: Black Ops Cold War już 13 listopada!

Źródło

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.