Menu Zamknij

Twin Mirror na nowym materiale z rozgrywki. Premiera już w przyszłym miesiącu!

Twin Mirror zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Teraz możemy zapoznać się z nowym materiałem, który prezentuje długą rozgrywkę. Jeśli nie widzieliście jeszcze tytułu w akcji to teraz jest najlepszy moment, by to nadrobić.

Za Twin Mirror odpowiada Dontnod, czyli twórcy uznanego Life Is Strange oraz Vampyr, który niedawno gościł w usłudze PS Plus. Gra jest już w ostatniej fazie produkcji, a tytuł ma zadebiutować zgodnie z planem, a więc 1 grudnia. Gra jest już praktycznie gotowa, a ostatnie dni przed premierą autorzy poświęcają na wprowadzanie poprawek. W związku z tym gra trafiła do redakcji GameSpot, która otrzymała możliwość przetestowania pierwszych dwóch godzin rozgrywki.

Do sieci trafił przeszło 20-minutowy materiał będący kompilacją najciekawszych momentów z dostępnego dla redakcji materiału. Twin Mirror może budzić skojarzenia z Life Is Strange, ponieważ rozgrywka skupiona jest na interakcjach postaci pomiędzy sobą. Ważnym aspektem gry są więc długie rozmowy pomiędzy bohaterami oraz wybory gracza, które mają wpływ na dalsze wydarzenia w grze.

Poniżej prezentujemy najnowszy materiał wideo.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.