Menu Zamknij

Panele PS5 wymienimy łatwo i szybko! Zobacz wideo

Panele przed premierą PS5 budzą duże zainteresowanie, bo wiele osób narzeka na ich kolor. Okazało się, że będą one wymienialne, ale nie mieliśmy pewności czy cały proces będzie łatwy w obsłudze i intuicyjny. Jeden z internetowych twórców, który ma już swój egzemplarz konsoli – postanowił się tym podzielić w najnowszym materiale.

Sony nie uniknęło afery panelowej i stara się ukrócić zapędy innych firm dotyczące sprzedaży paneli. Z całą pewności w przyszłości otrzymamy możliwość zakupu oficjalnych paneli od Sony w innych kolorach, ale na ten moment każdy musi sobie jakoś poradzić na własną rękę, jeśli koniecznie chce zrezygnować z oryginalnych paneli. 

Film od Sony, gdzie udokumentowane zostało rozłożenie konsoli na czynniki pierwsze nie wyjaśnił w pełni kwestii paneli, dlatego gracze mieli coraz więcej wątpliwości. Pomimo embargo, jeden z twórców postanowił zaprezentować jak wygląda proces zdejmowania paneli. Dzięki temu gracze mogą odetchnąć z ulgą, bo będzie to banalnie proste. Wystarczy przytrzymać konsolę w jednym miejscu, a z drugiej strony lekko pociągnąć, a panel praktycznie sam wyskakuje. Na filmiku poniżej możecie to sami zobaczyć.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.