Menu Zamknij

Mass Effect: Edycja Legendarna nadchodzi wiosną 2021!

Szczęśliwego Dnia N7! Stało się! BioWare oficjalnie potwierdziło, że nadchodzi kompletny remaster trylogii Mass Effect!

W oficjalnym komunikacie przeczytać możemy o poprawionych modelach, teksturach, shaderach, efektach specjalnych i innych aspektach technicznych. Spodziewać możemy się zarówno wyrazistej grafiki, jak i usprawnionego działania. Jednak najważniejsze według developerów, jak i według nas, jest jedno. Zapewnienie nowym graczom, oraz oddanym fanom serii, jak najlepszych doświadczeń podczas rozgrywki.

Mass Effect Edycja Legendarna zawierać będzie wszystkie wydane części serii, wszystkie DLC oraz dodatkowe bronie, pancerze i paczki. A wszystko to dostosowane do formatu 4K UHD! Zestaw ukaże się już wiosną 2021, w wersjach na Xboxa One, PlayStation 4 oraz PC, będzie także kompatybilna i zoptymalizowana pod kątem Xboxa Series X oraz Playstation 5.

W tym samym wpisie na blogu BioWare przekazuje informację o trwających pracach nad kolejną odsłoną sagi Mass Effect! Więcej informacji możemy spodziewać się w przyszłości.

Osobiście niesamowicie cieszę się z potwierdzenia wcześniejszych doniesień. Sagę Mass Effecta poznałem póki co do połowy, bardzo chętnie więc nadrobię braki. Nie ma co, cudowny mamy w tym roku N7 Day!

źródło

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.