Menu Zamknij

Polskie studio People Can Fly pracuje nad dwoma nowymi grami AAA

People Can Fly games

I to we współpracy z najlepszymi! Partnerami są Take-Two Interactive oraz Square Enix!

Jak zauważył użytkownik reddita farammm, nasze rodzime studio odpowiedzialne za takie ogólnoświatowe hity jak Painkiller czy Bulletstorm jest w trakcie prac nad kolejnymi wielkimi projektami!

Na stronie „o nas” studia przeczytać możemy:

We współpracy z Take-Two Interactive pracujemy nad niedawno ogłoszonym oryginalnym tytułem AAA. Liderem projektu jest nasze studio zlokalizowane w Nowym Jorku.

Trzecią powstającą grą People Can Fly jest nowy, ekscytujący projekt którego partnerem jest Square Enix. Jego szczegóły póki co nie zostały ujawnione.

Informacje są więc co najmniej intrygujące. Wszystkie wymienione powyżej studia mają na swoim koncie tytuły, o których słyszał każdy gracz. Dla przykładu, SE odpowiedzialni są za serie Final Fantasy oraz Dragon Quest, Take-Two za GTA czy Bioshock. Trudno więc oprzeć się narastającej ekscytacji na wieść o nowych grach produkowanych przez tych gigantów. A zwłaszcza jeśli współpracownikami mają być ludzie z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu szalonych shooterów ze świetną mechaniką rozgrywki.

Pozostaje oczywiście wiele pytań, natomiast mglista odpowiedź, i to do tego raczej studząca nasz zapał, jest tylko jedna. Brzmi ona: gdzieś pod koniec 2024 roku. Pytania już się chyba domyślacie.

Według wyżej przywołanego farammma, Sebastian Wojciechowski, członek zarządu PCF miał powiedzieć:

Premiera obydwu tych tytułów nie będzie miała miejsca w najbliższej przyszłości, a raczej na koniec roku 2024.

źródło grafiki

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.