Menu Zamknij

Nowe tytuły na Xbox Game Pass jeszcze w styczniu! Trzy części Yakuzy!

Nowe gry na Game Pass

Do już dość bogatej biblioteki Xbox Game Passa, z której możemy skorzystać grając na konsoli, ale także na pecetach czy w chmurze na urządzeniach mobilnych, dołączy w styczniu wiele mocnych tytułów! Z dzisiejszej wiadomości Microsoftu dowiadujemy się, że będą to między innymi Yakuza 3, Yakuza 4, Yakuza 5. A wszystkie w swoich zremasterowanych wersjach. Subskrybenci usługi Game Pass będą się zatem mogli zapoznać z tytułami, które oryginalnie swoją premierę miały już dekadę temu – odpowiednio w 2009, 2010, oraz w 2012 roku.

Wydaje się to być naprawdę znakomita okazja do zapoznania się ze wcześniejszymi częściami dla tych, którzy ostrzą sobie zęby na lutową premierę Yakuzy: Like a Dragon.

Yakuza Ryu no Gotoku

Lista gier na tym się jednak nie kończy! A właśnie, lista! Przedstawiamy ją poniżej, z datami premier na GP i obsługiwanymi systemami.

 • Control – 21 stycznia – PC
 • Desperados III – 21 stycznia – Android, konsole, PC
 • Donut County – 21 stycznia – Android, konsole, PC
 • Outer Wilds – 21 stycznia – Android
 • Cyber Shadow – 26 stycznia – Android, konsole, PC
 • The Medium – 28 stycznia – Xbox Series X/S, PC
 • Yakuza Remastered Collection – 28 stycznia – Android, konsole, PC
  • Yakuza 3 Remastered
  • Yakuza 4 Remastered
  • Yakuza 5 Remastered

Jak można zauważyć, dostajemy w swoje ręce dość bogaty wachlarz produkcji. Przykładowo, bardzo interesujące wydaje się być chociażby Medium, które wyląduje w katalogu usługi Game Pass już w dzień swojej premiery. W grze powędrujemy do opuszczonego hotelu, w którym za pomocą naszych nadprzyrodzonych zdolności odkrywać będziemy mroczne tajemnice. A to wszystko okraszone tajemniczym klimatem dwóch rzeczywistości, w których jednocześnie będziemy się musieli odnaleźć. No tak, brzmi kusząco.

Logo gry Medium

Bez wątpienia ciekawym ruchem wydaje się być także dodanie Outer Wilds, lecz tylko wersji w chmurze, którą odpalić możemy na Androidzie. Bibliotekę wzbogaci także pecetowa edycja Control.

Game Pass Ultimate miał swoją premierę już jakiś czas temu. Jesteście zadowoleni tej usługi? Uważacie, że warto było wydać na nią pieniądze? A może cały czas zastanawiacie się nad zakupem, czekając na pojawienie się głośnych premier? Te dzisiejsze Was przekonały? Dajcie znać w komentarzach, jak uważacie, że może wyglądać przyszłość gier na subskrypcję!

źródło

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.