Menu Zamknij

Pokémon Presents – 25 lat Pokemonów!

Pokemon - 25 years of history

W 2021 roku cała marka Pokémon obchodzi swoje 25 urodziny. Na tę okazję przygotowano nie jedną, nie dwie, a trzy długo wyczekiwane zapowiedzi. Ale po kolei.

Urodzinowy pokaz rozpoczął się od podsumowania tego, czym stały się Pokémony. Zaprezentowany został filmik podsumowujący długą, dwudziestopięcioletnią historię serii. Począwszy od GameBoya, przez Nintendo64, DS-a, aż do Switcha. Nowinki technologiczne, wymiany pokemonami, pierwsze walki w 3D, gra karciana. Do tego anime, książki, filmy animowane, film aktorski. Jest to piękna historia, która na całe szczęście jeszcze trwa.

Następnie fani mogli zobaczyć nowy gameplay „New Pokémon Snap” – gry, która ukaże się na Nintendo Switcha 30 kwietnia tego roku. Nowością w porównaniu do poprzednich pokazów jest nowa technologia o nazwie „Illumina Orbs”, której użycie na potworku sprawi, że ten zacznie się świecić. Będziemy mogli także wykonywać fotografie, które następnie umieszczone w specjalnym albumie widoczne będą dla graczy z całego świata.

Drugą i najważniejszą częścią wydarzenia była oficjalna zapowiedź remake’ów „Pokémon Diamond & Pearl” z 2006 roku! Ich nazwa brzmieć będzie „Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl”. Stworzenie gier zlecono zewnętrznej firmie ILCA, której pomagać będzie Game Freak. Produkcje zabiorą nas do starego i lubianego regionu Sinnoh, a ukażą się pod koniec tego roku.

Na koniec pozostawiono zapowiedź zupełnie nowej produkcji ze świata kieszonkowych potworów  „Pokémon Legends Arceus”. Niestety, premiera ma nastąpić dopiero w 2022 roku. Napisałem niestety, ponieważ założenie jest tak dobre, że szkoda, że trzeba będzie tyle czekać. Będzie to pierwsza gra Pokémon we w pełni otwartym świecie. Nowy produkt ma pokazać początki wspomnianego już regionu Sinnoh. Forma zabawy ma się nieco zmienić, a trener będzie odgrywać większą rolę niż dotychczas. 

Czekamy z niecierpliwością!

źródło

Powiązane Posty

1 komentarz

  1. Pingback:Cykanie zdjęć Pokemonów w ich naturalnym środowisku zdobywa uznanie graczy! – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.