Menu Zamknij

Laxidaze – gatunkowy miszmasz

Laxidaze

Co gdybym powiedział wam, że jest szansa na cyberpunkowe pokemony, z którymi walczymy niczym w Monster Hunterze w formie RPG akcji? Brzmi dość dziwnie, elektryzująco, ale i niesie za sobą pytanie, czy coś takiego może się udać.

Machine Elf Studios, niewielkie, niezależne studio, pracuje właśnie nad takim projektem, który będzie ich debiutem w świecie gier. Inspiracją dla twórców były Pokemony i Final Fantasy VII Remake. Chcą stworzyć grę, która łączy elementy, które kochają ze swoich ulubionych produkcji. Dlatego niedługo rusza Kickstarter dla ich dzieła, choć owo może się ukazać dopiero w 2023 roku.

Co do samej rozgrywki to jak wspomniałem, ma być to RPG akcji osadzone w cyberpunkowej przyszłości. Będziemy walczyć jako łowca nagród przeciwko byłemu pracodawcy, wielkiej korporacji, która jest zagrożeniem dla ludzkości. Po drodze skupimy się na oswajaniu potworów i będziemy współpracować z innymi łowcami nagród, żeby pokonać przeciwnika. Studio „oferuje walkę z perspektywy trzeciej osoby i rozgrywkę w symulacji społecznej”.

Warto zapoznać się z wczesną listą funkcjonalności:

Stwórz własną drużynę łowców nagród i rekrutuj innych łowców nagród i Nanim (potwory, które można oswoić), aby pomóc ci w wyzwoleniu Cascadii.
Walcz w dziczy Cascadii w systemie walki trzeciej osoby w czasie rzeczywistym lub wykorzystaj tryb taktyczny gry, aby spowolnić czas i wybrać swoje ruchy.
Wykorzystuj zyski ze swoich zleceń, aby zarządzać i ulepszać zarówno swój dom, jak i społeczność.
Eksploruj miejskie i dzikie krajobrazy Cascadii i odkryj jej liczne miasta, zwariowanych mieszkańców i ukryte sekrety.
Rekrutuj, ewoluuj i walcz u boku Nanims podczas wykonywania zadań w Laxidaze.
Zwiększaj więzi przyjaźni swoich towarzyszy, spędzając czas z nimi (a nawet romansując!), Aby odblokować nowe zbroje, zadania i broń.
Graj ze znajomymi w różnych lochach kooperacyjnych i na arenach bitewnych lub walcz, aby zobaczyć, kto ma najlepszą konstrukcję w bitwach PvP.

Na koniec dodajmy, że plany wydawnicze studia są bardzo ambitne – kickstarterowa produkcja ma ukazać się na PC, PS5, Xbox Series oraz na Switchu!

źródło

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.