Menu Zamknij
Hall0R cyborg

Hall0R

Redaktor naczelny

Jako japonista wymazuję granice pomiędzy orientem i okcydentem, a także wszelkie inne podziały. Wyrosłem na Pegasusie i Jazzie Jackrabbicie, a sportowe zacięcie zdobyłem kopiąc gałę na podwórku i wbijając heady na de_dust2. Jako naczelny całej tej afery pragnę dostarczać czytelnikom jakościowych informacji z branży gamingowej, ale także zaciekawiać Was tematami z szeroko rozumianego świata nowoczesnych technologii.


Esquerro cyborg

Esquerro

Grafik, redaktor

Gracz, typograf, prawnik – człowiek orkiestra. Jako współtwórca naszej strony, odpowiadam głównie za to, żeby warstwa wizualna wyglądała zajebiście; nie znaczy to, że nie zdarza mi się popełnić jakiejś sążnej recki czy felietonu. Pierwsza konsola w moim życiu to PS2 pożyczona od wujka – prawdopodobnie najbardziej dojechane pady w historii gamingu. Obecnie moim faworytem jest Nintendo Switch, ale przecież wiadomo, że do next-genów wchodzi w grę tylko Xbox Series X.


Kiepundo cyborg

Kiepundo

Autor

Fan historii, książek i gier. Jako miłośnik historii wychowałem się na Rome: Total War, czy Age of Empires. Ale też liczy się opowiedziana historia, więc Gothic zawsze w serduszku. Tak samo jak AC Milan! Najnowszy w zespole, początkujący autor. Zajawkowicz przenośnych konsol Nintendo. Pokemony towarzyszą mi od zawsze, od znajomych różnego rodzaju, do potworków z Game Boya i DSa.


Bartolino

Bartolino

Autor

Gracz, fan sportów zespołowych, w które często grałem w szkole. Student finansów i rachunkowości oraz historii (dzięki zamiłowaniu do tejże). Od 4. roku życia gram w szachy. Fan United, zawsze nimi grałem czy to w starsze wersji Fify czy PES’a. Wychowany na konsoli PlayStation 2, która na zawsze pozostanie w moim serduszku. Obecnie posiadacz PS4 oraz Switcha, na którym w zastraszającym tempie rośnie „kupka wstydu”.