Menu Zamknij

Wyczekiwany moment już prawie nastał – Cyberpunk 2077 puka do domów niektórych graczy

Cyberpunk wyciek

Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku, czyli Cyberpunka 2077 od studia CD Project RED, nastąpi już za niecały tydzień. Ale mimo, że tych dni jeszcze kilka zostało, to niektórzy gracze którzy kupili preorder, już dzisiaj mogą cieszyć się grą. A to z bardzo prostego powodu, pomyłki jednego ze sklepów w USA, a mianowicie Best Buy. Sklep ten za wcześnie wysłał edycje kolekcjonerskie do klientów. Eh, nie mają ci Redzi szczęścia do wycieków. CDPR od razu zareagował i napisał oświadczenie:

Wyciek Cyberpunka komentarz

Internet oczywiście momentalnie obiegły fotografie ludzi chwalących się swoją wersją gry. Choćby Twitter bardzo lubi takie sytuacje i wiele osób publikowało zdjęcia opakowań.

Ale co więcej, jeden z internautów stwierdził, że gra wymagała pobrania ogromnego, bo ważącego aż 56 GB, patcha na konsolę PlayStation 4. Media natychmiast podchwyciły temat i rozpisywały się o tym. Reakcja CDP była jasna. Twórcy stwierdzili, że żadnego takiego patcha nie ma, a przynajmniej jeszcze nie. Więc pewnie 56 GB to pewnie po prostu liczba mówiąca o tym, ile miejsca na dysku zajmie sama gra w wersji na PS4. Co nie zmienia faktu, że szczęśliwi posiadacze Cyberpunka mogą już dziś, a nie za tydzień, zagrywać się w wyczekiwany tytuł.

1 źródło
2 źródło
źródło zdjęcia

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.