Menu Zamknij

Call of Duty: Black Ops Cold War na pierwszej rozgrywce. Multiplayer, mapy oraz zombie

Na dzisiejszej prezentacji Treyarch zaprezentowało wyczekiwane Call of Duty: Black Ops Cold War. Otrzymaliśmy szczegółowe informacje dotyczące trybu multiplayer, poznaliśmy kilka map oraz mogliśmy rzucić okiem na gameplay prezentujący rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Wisienką na torcie okazał się krótki teaser trybu zombie, o którym więcej dowiemy się później

Sama prezentacja rozpoczęła się od prezentacji nowego zwiastuna gry. Był to początek lawiny nowych materiałów, ponieważ gra trafiła wcześniej w ręce wybranych graczy, którzy ją testowali. W trakcie prezentacji zniesione zostało embargo na wrzucanie materiałów z gry, a więc do sieci wciąż trafiają nowe materiały prezentujące rozgrywkę.

Na ten moment twórcy potwierdzili 5 map, w które zagramy. Są to: Armada, Crossroads, Miami, Satellite i Moscow.

Największą zauważalną zmianą jaka pojawi się w tej części serii jest zmiana dotycząca nagród za zabójstwa, czyli tzw. scorestreaki. W poprzednich częściach licznik zabójstw zerował się w momencie śmierci gracza. W Cold War śmierć nie zresetuje nam licznika i każdy otrzyma szansę wbicia najwyżej punktowanej nagrody za zabójstwa. Wśród nagród pojawią się znane z serii gadżety, a także kilka nowości.

Do gry powróci także Theater Mode, który pozwoli graczom na nagrywanie i oglądanie powtórek ze swoich starć. Funkcja ta będzie dostępna na wszystkich platformach. Warto odnotować także nowy tryb jaki pojawi się w grze, czyli VIP. Będą to starcia drużynowe 6 vs. 6, w którym zadaniem jednego zespołu jest obrona celu, czyli VIP-a, który musi dotrzeć do wyznaczonego punktu. Z kolei druga drużyna musi zaatakować i zabić VIP-a. W momencie, gdy VIP dotrze do celu lub zostanie zabity – runda się kończy. W tym trybie tylko VIP ma szansę na nagrody za zabójstwa w drużynie, która broni, a w drużynie atakujących ma ją jeden wybrany gracz. W trybie tym pojawi się także funkcja Last Stand, która pozwoli na wskrzeszenie zabitego kolegi z drużyny.

W nowym Call Of Duty pojawi się też tryb Fireteam, który pozwoli na pojedynki 40 graczy jednocześnie, którzy rozmieszczeni zostaną w 4 zespołach, a ich zadaniem oprócz samej walki będzie wykonywanie celów misji.

Poniżej zapoznacie się z oficjalnym zwiastunem oraz gameplayem:

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.