Menu Zamknij

FIFA 21 z historycznym wynikiem. Rekordowe zainteresowanie tytułem

Seria FIFA co roku cieszy się dużą popularnością. Spore zainteresowanie tegoroczną odsłoną, nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Electronic Arts chwali się świetnymi wynikami i potwierdza rekordowe zainteresowanie tytułem przed premierą.

Przedstawiciele firmy zdradzili, że na serwerach zalogowało się już ponad 3 miliony graczy, a to wszystko przed oficjalną premierą gry. Żadna z wcześniejszych części serii nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem przed debiutem. W chwili pisania artykułu, FIFA 21 jest już na sklepowych półkach, a więc uzyskany do tej pory wynik zostanie znacznie wyśrubowany.

Tak duże zainteresowanie tytułem przed premierą wynika z kilku kwestii. W tym roku nie pojawiło się demo gry, więc nie było darmowej możliwości jej przetestowania. Subskrybenci EA Play mogli w ramach abonamentu pobrać próbną wersję gry. Ta dawała dostęp do wszystkich trybów nowej FIFY przez 10 godzin, a z tej opcji skorzystało aż 2,3 mln graczy. Ponadto osoby, które zdecydowały się zakupić grę w wersji Mistrzowskiej lub Ultimate otrzymały dostęp do gry na 3 dni przed jej oficjalną premierą. Dzięki temu wynik jaki uzyskało EA przekroczył 3,6 mln graczy przed 9 października 2020 roku.

Sukces nowej FIFY dobitnie pokazuje, że fani serii są jej wierni i chętnie wracają na wirtualne boiska. FIFA 21 to jedna z gier, które zapewnia bezpłatne przejście na nową generację konsol. Zakup gry na Playstation 4 lub Xbox One pozwoli na przeniesienie jej na Playstation 5 oraz Xbox Series S/X.

Wy jesteście fanami serii? Kupiliście nową część FIFY czy stoicie w gronie jej przeciwników, którzy uważają, że gracze płacą co roku za ten sam produkt?

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.