Menu Zamknij

W Sackboy: Wielka Przygoda wcielimy się w postacie z gier Sony!

W Sackboy: Wielka Przygoda wcielimy się w znane i lubiane postacie z gier Sony. Fani poszczególnych tytułów będą zachwyceni zestawem strojów jakie zostały przygotowane dla głównego bohatera. 

Sackboy: Wielka Przygoda zadebiutuje już w przyszłym tygodniu wraz z premierą Playstation 5. Twórcy przygotowują się do premiery i starają się zachęcić kolejnych graczy do sięgnięcia po grę. Okazuje się, że gracze, którzy zdecydują się na zakup wydania specjalnego – otrzymają unikalne stroje pochodzące z największych hitów Sony. Sackboy będzie mógł wcielić się bohatera Ghost of Tsushima, Death Stranding, Days Gone czy Detroit: Become Human.

Jeżeli ubierzemy bohatera w któryś z nich to postać zacznie wykonywać nowe ruchy. Twórcy tak skontruowali animacje, by nawiązywały one do konkretnego tytułu. W takim wypadku, gdy zdecydujemy się wybrać strój bohatera Days Gone, bohater zacznie udawać, że porusza się na motorze. To miła niespodzianka dla fanów gier Sony! Na ten moment otrzymaliśmy informację o czterech różnych bohaterach, a być może pojawi się ich więcej. Poniżej zobaczycie wszystkie z nich w akcji.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.