Menu Zamknij

Godfall 6-miesięcznym exclusivem dla PS5. Nowy trailer!

Godfall exclusivem

Godfall to nowy RPG akcji tworzony przez Counterplay Games, studio byłego głównego producenta Blizzarda. Grę dystrybuować będzie Gearbox – od 12 listopada do co najmniej 12 maja jedynie na PlayStation 5!

O dacie premiery Godfalla już Was informowaliśmy. Nie dość, że jest to exclusive, będzie to także tytuł dostępny w dniu ukazania się PlayStation 5 na rynku amerykańskim – 12 listopada. A zapowiedź okresu ekskluzywności zauważyć możemy na końcu trailera, który właśnie się ukazał. Popatrzmy!

Dzięki nowemu materiałowi zaprzyjaźnić możemy się z głównymi bohaterami Godfalla – gra będzie opowieścią o braterskiej zdradzie i zemście. Autorem tej drugiej mamy być my. Jednak najpierw, jak podpowiada nam przyjazny głos, musimy konkretnie doposażyć własny ekwipunek.

Na nagraniu widzimy też fragmenty rozgrywki. Dynamiczne walki toczone są w czasie rzeczywistym, a używana w nich jest różnoraka broń biała. Wielkie miecze i topory, pastorały i młoty bojowe – widać, że asortyment jest dość bogaty.

Premiery konsol nowej generacji tuż za rogiem, a developerzy gier upewniają się, że będziemy mieli co na tych sprzętach odpalić. To jak, macie już ustawioną kolejkę tytułów na PlayStation 5, które będziecie po kolei testować? Dajcie znać w komentarzach!

źródło obrazu

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.