Menu Zamknij

Pokemony i LoL – mogą mieć więcej wspólnego niż Wam się wydaje!

Wydawało się, że świat gier widział już wszystko. Inspiracje różnymi tytułami, czerpanie dobrych rozwiązań do swoich tworów. Ale mimo to dalej rynek ten potrafi zaskakiwać. Tym razem zobaczymy kolejną grę z Pokemonami w rolach głównych. Mowa o „Pokemon Unite”.

Dlaczego ta gra może być zadziwiająca i dlaczego wspomniałem o inspiracjach? Ponieważ nowe stworki będą pierwszą grą Pokemon w gatunku MOBA! Co więcej, model biznesowy zakłada dystrybucję free to play. Walczyć będzie się drużynowo, pięć potworków kontra pięć potworków. Nie da się nie zauważyć podobieństw do jednej z najpopularniejszych gier naszych czasów, czyli League of Legends.

Lipcowa premiera obejmuje jedynie Nintendo Switcha, natomiast premierę na urządzenia z Androidem i iOS zapowiedziano na wrzesień. Co ciekawe, będzie możliwa rozgrywka cross-playowa. Gracze z Nintendo będą mogli się pojedynkować z graczami mobilnych urządzeń, co jest bardzo dużym plusem tego tytułu.

Premiera odbyła się w poprzednim tygodniu, 21 lipca. Żeby zachęcić graczy do pobrania gry, The Pokemon Company zapowiedziało, że Ci, którzy ściągną i zalogują się do „Pokemon Unite” do 31 sierpnia, otrzymają za darmo mitycznego pokemona Zeraora! Ja, jako fan serii Pokemon, jestem naprawdę zainteresowany. Myślę, że jak najbardziej warto przyglądać się recenzjom i opiniom przez najbliższe tygodnie.

Źródło

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.