Menu Zamknij

Potwierdzone: PS5 z łatwo zdejmowalną obudową! Spójrz na wnętrzności konsoli

Od momentu zaprezentowania wyglądu nowych next-genów, uwaga komentatorów w tym zakresie skupiła się na nowym PlayStation. To za sprawą tego, że bardziej przypomina ono statek kosmiczny niż konsolę. Jednym się to podoba, drugim mniej. Wszyscy jednak zadawali sobie pytanie: czy panele boczne będą łatwo wymienialne?

Dziś znamy już odpowiedź: tak! Dowiedzieliśmy się tego z nowego materiału wideo udostępnionego przez Sony, na którym szef inżynierów Yasuhiro Ōtori wybebesza produkt który stworzył razem ze swoim zespołem. Widzimy na nim ułożenie wentylatorów, wielki radiator, a także niezwykle interesujące technologie, takie jak zastosowanie płynnego metalu w celu lepszego chłodzenia procesora.

Ja jednak najbardziej ucieszyłem się z niezwykle płynnego działania systemu zmiany orientacji ułożenia konsoli z horyzontalnego na wertykalny i na odwrót, a także z prostym mechanizmem zdejmowania boków obudowy. Całość wygląda na bardzo przyjazne użytkownikom. Pozwoli to zapewne na powstanie ogromnej sceny wizualnych modyfikacji PlayStation 5 – każdy będzie mógł dostosować własny model do wnętrza swojego salonu.

A Wy wiecie już jak wykorzystacie właściwości najmłodszego dziecka japońskiego giganta? Może chcielibyście wrzucić na obudowę grafikę ze swojej ulubionej gry? Podzielcie się z nami swymi wrażeniami!

Powiązane Posty

2 komentarze

  1. Pingback:Wymienne obudowy do PS5 już dostępne! Ale nie od Sony... – Moja Konsola

  2. Pingback:Panele PS5 wymienimy łatwo i szybko! Zobacz wideo – Moja Konsola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.